Wiemy do kogo trafią pakiety startowe na KaszebeRunda 2018

piątek, 11 maja 2018 r., 12:28

Elżbieta Kowalewska, Grzegorz Laskowski, Krzysztof Bury i Nikola Bronk - to zwycięzcy naszego ostatniego konkursu. To właśnie do nich trafią pakiety startowe na maraton kolarski KaszebeRunda 2018. Kolarska Duma Kaszub odbędzie się w niedzielę, 27 maja.

KaszebeRunda 2018 to rekreacyjno - sportowa impreza skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze. Trasa rajdu biegnie przez niezwykle urokliwą Szwajcarię Kaszubską, na całej długości dostarczając niesamowitych wrażeń i emocji. Tegoroczna edycja już 27 maja

Nie będzie zwycięzców i pokonanych, za to happeningowa atmosfera, kaszubskie przysmaki, gościnność, folklor i sportowe emocje. W niedzielę, 27 maja około dwóch tysięcy zawodników wystartuje w największej imprezie kolarskiej dla amatorów w Polsce - KaszebeRunda.

Start i meta maratonu tradycyjnie znajdują się w sercu Kaszub - Kościerzynie. Trasa kolarska rozciąga się po przepięknych terenach Szwajcarii Kaszubskiej. W maratonie może wystartować każdy, kto ma ochotę zmierzyć się z jednym z trzech przygotowanych dystansów: 65, 125 lub 225 km.

Niepowtarzalną atrakcją maratonu są specjalne punkty regeneracyjne. Na uczestników będą czekać regionalne bufety, a w nich same przysmaki przygotowane przez koła gospodyń wiejskich. Na mecie na każdy uczestnik otrzyma zaś nie tylko medal, dyplom z indywidualnym pomiarem czasu, ale także będzie mógł skorzystać z masażu powysiłkowego oraz ciepłego posiłku.

KaszebeRunda ma również swoich ambasadorów, wśród nich znalazła się Natalia Lewandowska, która poprowadzi grupę amatorów. I to właśnie ona wraz z organizatorem imprezy Stowarzyszenie RowerOver przeznaczyła dla naszych Czytelników cztery pakiety startowe.

Aby dać sobie szansę na wygraną, trzeba było przesłać na adres naszej redakcji zdjęcie z rowerem oraz motywem kaszubskim. Tym oto sposobem cztery osoby spośród biorących udział w konkursie, wygrały "wejściówkę" na Kolarską Dumę Kaszub. A pakiety trafią do: Elżbiety Kowalewskiej, Grzegorza Laskowskiego, Krzysztofa Burego i Elżbiety Bronk.

Teraz zwycięzcy muszą zapisać się na wybrany przez siebie dystans i 27 maja pojawić się w Sercu Kaszub na starcie tegorocznego maratonu kolarskiego KaszebeRunda 2018.

Dodajmy, że w maratonie rowerowym może wystartować każdy, kto ukończył 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wystartować pod opieką prawnego dorosłego opiekuna. W pakiecie startowym: oddychający fluo numer startowy, chip pomiarowy, opaska identyfikacyjna do stref bufetowych, mapa trasy, odblask samozaciskowy, eskorta ratownicza, bezpłatny serwis rowerowy, pasta party i masaż na mecie, medal ukończenia i owacje na stojąco.

Więcej informacji o tegorocznej edycji KaszebeRunda uzyskasz na stronie kaszeberunda.pl.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.