Rybaki. Matiz uderzył w dostawczego forda

piątek, 11 maja 2018 r., 09:14
fot. AL

24-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek W Rybakach. Matiz uderzył tam w tył dostawczego forda.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek po godzinie 7.

- Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 24-letnia kobieta kierująca matizem najechała na tył forda dostawczego, którym kierował 69-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. W wyniku tego zdarzenia kierująca osobówką została przewieziona do szpitala - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Policjanci sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy. Natomiast badanie alkomatem 24-latki było niemożliwe ze względu na obrażenia. Pobrano krew do badań. Aktualnie stróże prawa ustalają szczegóły wypadku - dodaje.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów drogowych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.