Nieszczęśliwy wypadek przy wychodzeniu z mieszkania. Nie żyje 44-latka

czwartek, 10 maja 2018 r., 10:42
fot. archiwum

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w Kościerzynie. 44-latka zatrzasnęła się w mieszkaniu, więc wyszła z niego przez okno. Doznała obrażeń wewnętrznych, w wyniku których kilka godzin później zmarła w szpitalu.

We wtorek około godziny 14. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał informację o tym, że do szpitala trafiła 44-letnia kobieta.

- Funkcjonariusze podjęli więc czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku, wskutek których mieszkanka Kościerzyny doznała obrażeń. Dokonali oględzin zdarzenia, jak i przesłuchali świadków. Wstępnie ustalili, że 44-letnia kobieta zatrzasnęła się w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Postanowiła opuścić mieszkanie wychodząc przez okno. Upadła jednak tak niefortunnie, że doznała obrażeń wewnętrznych. O godzinie 18.20 otrzymaliśmy informację ze szpitala, że mieszkanka Kościerzyny zmarła - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tegoż tragicznego w skutkach wypadku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.