Kościerzyna-Wierzysko. DW214 zablokowana. Przewróciła się ciężarówka w drewnem

środa, 9 maja 2018 r., 10:19
fot. nadesłane/KP PSP Kościerzyna

Co najmniej kilka godzin mogą potrwać utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 214 na odcinku Kościerzyna-Wierzysko. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Wskutek zdarzenia przewróciła się ciężarówka z drewnem. Nikt nie ucierpiał.

Jak informuje straż pożarna, obecnie ruch odbywa się wahadłowo celem rozładowania korka. Następnie droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu na wysokości ronda nad obwodnicą i na skrzyżowaniu w kierunku miejscowości Dębogóry.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika z kolei, że kierujący samochodem osobowym wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Kierowca MAN-a chcąc uniknąć zderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu. Wskutek tego manewru naczepa, na której znajdowało się drewno, przewróciła się. Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.