Walczą o ścieżkę zdrowia w Sercu Kaszub. Potrzebują Twojego głosu

wtorek, 8 maja 2018 r., 10:18
fot. archiwum

"Ścieżka zdrowia w Sercu Kaszub" - to projekt Lokalnej Organizacji Turystycznej "Serce Kaszub", który startuje w czwartej edycji programu Decydujesz, pomagasz - Tesco i Fundacji Tesco. Robiąc zakupy w markecie, poświęć chwilę i oddaj swój głos, by nad Jeziorem Kaplicznym wytyczona została ścieżka i wyposażona w urządzenia do ćwiczeń.

Projekt ,,Ścieżka zdrowia w Sercu Kaszub'' to pomysł na miejsce do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

- Ścieżka zostanie wytyczona na zalesionym terenie nad Jeziorem Kaplicznym w Kościerzynie i wyposażona w pięć urządzeń do ćwiczeń - informuje Lidia Narloch, kierownik biura Lokalnej Organizacji Turystycznej ,,Serce Kaszub''.

Do czwartej edycji programu "Decydujesz, pomagamy" zgłoszonych zostało niemal 800 projektów. Spośród nich wybrano po trzy najciekawsze w każdym z mikroregionów. W kościerskim poza projektem Lokalnej Organizacji Turystycznej "Serce Kaszub" o głosy walczą też Pomorski Oddział Okręgowy PCK Oddział Rejonowy w Kościerzynie na realizację IV Kaszubskich KRWIObiegów Ulicznych Polskiego Czerwonego Krzyża w Kościerzynie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Lipusz na projekt "Edukacja Dla Zdrowia - Turniej Piłki Nożnej Dla Dzieci".

Na projekty można głosować Głosować można w trzech marketach Tesco - w Kościerzynie (ul. Hallera 29), Kowalach (ul. Staropolska 32a), Kolbudach (ul. Leśna 2).

Robiąc zakupy poświęć chwilę, doceń inicjatywę mieszkańców i spraw, by społeczność Wielkiego Klincza mogła integrować się przy szachach. Głosowanie trwa od 7 maja do 4 czerwca.

AL
info. LOT "Serce Kaszub"

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.