Kościerzyna. Rower czeka na właściciela

piątek, 4 maja 2018 r., 10:19
fot. archiwum

Policjanci poszukują właściciela roweru górskiego. Jednoślad znalazł jeden z mieszkańców miasta w okolicach ulicy Dworcowej w Kościerzynie.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, we wtorek, 1 maja, w godzinach na w Kościerzynie na ulicy Dworcowej jeden z mieszkańców natrafił na rower górski dziecięcy, po czym przekazał go w ręce kościerskich policjantów.

- Policjanci poszukują właściciela roweru. Osoby, które zagubiłyrower proszone są o kontakt pod nr (58) 680-32-10 w godz. 8.-15. od poniedziałku do piątku. Rower posiada numer ramy - podkreśla asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.