Tragedia w Nowych Polaszkach. Nie żyje 66-latek, który wpadł do stawu

wtorek, 1 maja 2018 r., 09:34
fot. archiwum

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór w Nowych Polaszkach. Mężczyzna wpadł tam do stawu. Choć ratownikom udało się przywrócić funkcje życiowe 66-latkowi, kilka godzin później zmarł on w szpitalu.

W poniedziałek około godziny 21.20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Nowe Polaszki (gm. Stara Kiszewa).

- Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy. W międzyczasie na pomoc 66-letniemu mężczyźnie, który wpadł do stawu, pospieszyli świadkowie, jak i strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Udało im się przywrócić funkcje życiowe mężczyźnie. 66-latek został przetransportowany do szpitala - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, niestety, we wtorek około godziny 6. mężczyzna zmarł w szpitalu.

Okoliczności i przyczyna wypadku są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.