Kościerzyna. 29-latek zatrzymany z narkotykami

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 r., 14:05
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego, które w piątkowy wieczór jadącego samochodem zatrzymali kościerscy policjanci. Okazało się, że 29-latek posiada przy sobie znaczną ilość narkotyków.

Do policyjnej kontroli doszło w piątek w Szarlocie.

- Uwagę funkcjonariuszy zwrócił dziwnie jadący samochód. Nerwowe zachowanie kierującego w czasie kontroli od razu wzbudziło podejrzenia policjantów. Kiedy funkcjonariusze skontrolowali pojazd, okazało się, że ujawnili woreczki z zawartością białego proszku - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony przez policjantów biały proszek to amfetamina. Zatrzymany 29-latek jest mieszkańcem naszego powiatu, mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i następnego dnia usłyszał zarzuty - dodaje.

Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat trzech.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.