Finał Grand Prix Gminy Nowa Karczma w tenisie stołowym

niedziela, 29 kwietnia 2018 r., 08:55
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

Kolejny cykl rozgrywek o Grand Prix Gminy Nowa Karczma w sezonie 2017/2018 już za nami. Ostatni podsumowującą turniej zorganizowany został 15 kwietnia br. i odbył się w gminnej hali sportowej w Nowej Karczmie.

Impreza jak co roku adresowana jest do wszystkich miłośników tenisa stołowego, tych czynnie uprawiających tę dyscyplinę sportu oraz kibiców, jak i do osób lubiących dobrą zabawę.

Tenis stołowy jest bardzo popularną formą aktywności. Turnieje o Grand Prix organizowane są w Gminie Nowa Karczma od ponad 20 lat i cieszą się dużym zainteresowaniem. Dla jednych to kontynuacja dziecięcych pasji, a dla innych to aktywny sposób spędzania wolnego czasu. 

Mimo amatorskiego charakteru rozgrywek poziom gry był bardzo wysoki i wzrastał z turnieju na turniej.

Klasyfikacja końcowa:
1. miejsce - Dariusz Matyjas
2. miejsce - Tadeusz Bukowski
3. miejsce - Zbigniew Stenka
4. miejsce - Zbigniew Główczwski
5. miejsce - Wojciech Główczewski
6. miejsce - Emanuel Dolny
7. miejsce - Maciej Szramke
8. miejsce - Sławomir Husarek
9. miejsce - Mateusz Mierski
10. miejsce - Patryk Czajkowski

nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.