Łubiana. "Czołówka" podczas wyprzedzania na K20

piątek, 27 kwietnia 2018 r., 10:56
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek na drodze krajowej nr 20 w rejonie miejscowości Łubiana. Audi zderzyło się tam czołowo ze skodą.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek przed godziną 8.

- Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 27-letni kierujący audi mieszkaniec powiatu kościerskiego, jadąc w kierunku Kościerzyny podczas manewru wyprzedzania ciężarówki zderzył się czołowo z samochodem marki skoda, którym kierował 36-latek. Kierujący skodą oraz kierujący i pasażerka audi zostali przetransportowani do szpitala w Kościerzynie - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.