Dwieście lat dla Gertrudy Muchowskiej z Wielkiego Klincza

wtorek, 24 kwietnia 2018 r., 09:21
fot. internet/UG Kościerzyna

Wyjątkowe urodziny świętowała 19 kwietnia mieszkanka Wielkiego Klincza - Gertruda Muchowska. Tego dnia rozbrzmiało dla niej huczne "200 lat", pani Gertruda skończyła bowiem 100 lat. Z okazji tak pięknej rocznicy dostojną jubilatkę z życzeniami odwiedzili przedstawiciele kościerskiego samorządu.

Pani Gertruda urodziła się 19 kwietnia 1918 roku. Jest mieszkanką Wielkiego Klincza. Wychowała troje dzieci oraz doczekała się siedmiorga wnucząt, dwanaściorga prawnucząt oraz praprawnuczki. Poza jej liczną rodziną, z najlepszymi życzeniami z okazji tak zacnego jubileuszu, jakim są jej setne urodziny do mieszkanki gminy Kościerzyna pospieszyli także przedstawiciele kościerskiego samorządu.

Delegacja na czele z wójtem Grzegorzem Piechowskim, sołtysem Wielkiego Klincza Krystyną Marczyk oraz urzędnikami życzyła pani Gertrudzie kolejnych wielu lat w zdrowiu i wszelkiej pomyślności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.