Nowe mieszkania w Kościerzynie już w sprzedaży. Termin ukończenia to IV kwartał 2019 r.

czwartek, 19 kwietnia 2018 r., 12:50
fot. nadesłane

Już w czwartym kwartale 2019 roku w Kościerzynie oddana zostanie do użytku nowa inwestycja. "Wzgórze Moniuszki" - to komfortowe, nowoczesne osiedle mieszkaniowe, w którym znajdziesz mieszkanie idealnie dostosowane do twoich potrzeb i oczekiwań.

WZGÓRZE MONIUSZKI

Wzgórze Moniuszki to świetna propozycja dla osób, które szukają spokoju w atrakcyjnej lokalizacji za rozsądną cenę. Podobnie jak w naszych poprzednich projektach, podnosząc mieszkańcom komfort życia, zapewniamy innowacyjny standard wykończenia przestrzeni wspólnej, tj. poczucie domostwa. W naszym budownictwie kontynuujemy trend nowatorskich układów mieszkań z przestrzenią otwartą oraz rozwiązań architektonicznych, w których oferujemy przestronne wnętrza z możliwością indywidualnej aranżacji.

Do dyspozycji w budynkach B1 oraz B2 znajdować się będzie różnorodna struktura mieszkań, o maksymalnym wykorzystaniu funkcji mieszkania:

- jednopokojowe o metrażu ok. 31 m2,
- dwupokojowe o pow. ok. 38 - 45 m2,
- trzypokojowe o pow. ok. 54 - 59 m2,
- czteropokojowe o pow. ok. 69 m2.

Lokale mieszkalne rozmieszczone będą na czterech kondygnacjach połączonych cichobieżną windą z podziemną halą garażową, gdzie również znajdują się dodatkowe pomieszczenia przygarażowe i komórki lokatorskie. Każde z mieszkań posiada balkon, natomiast na parterze - taras. 75 proc. mieszkań parterowych, będzie posiadało własne ogródki przydomowe. Niski czynsz, ogrzewanie miejskie mieszkania z indywidualnym opomiarowaniem w liczniki na wodę ciepłą, zimną i ogrzewanie.

Zakup mieszkania gwarantuje udział w gruncie i wpis własności w Księdze wieczystej. MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, gwarantuje swobodę i poczucie stabilizacji.

ZALETY LOKALIZACJI

Inwestycja znajduje się w cichej części rozwijającego się miasta Kościerzyna, gwarantującego swoim mieszkańcom między innymi darmową komunikację miejską. Zaletą tej lokalizacji niewątpliwie jest niewielka odległość do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych, oświatowych (w tym przedszkola i szkoły podstawowej z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych.

Warto też wspomnieć o otwartej już obwodnicy miasta, która sprawiła, że niezależnie od tego, ile masz lat, czym się zajmujesz i jakie masz zainteresowania, nie musisz się obawiać o czas, który mógłbyś stracić w korkach na dotarcie w kluczowe miejsca. Szybkie bezpośrednie połączenia z Trójmiastem oferuje też Pomorska Kolej Metropolitalna, która łączy Kościerzynę z Gdańskiem i Gdynią.

CENTRUM KASZUB

Wzgórze Moniuszki to miejsce ulokowane w centrum pięknych Kaszub, które słyną z dbałości o własny mikroklimat, a zarazem mnogości atrakcji sezonowych. Dla szukających propozycji wypoczynku polecamy miejscowości turystyczne gdzie znajdziemy regionalną agroturystykę; liczne rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe; ciche malownicze jeziora, nad które warto się wybrać w czasie wolnym na chwilę relaksu. Region kaszubski dla wypoczywających aktywnie, to również trasy rowerowo-trekingowe.

Kościerzyna to miasto prężnie rozwijające się, dlatego może też być dla Ciebie wielką szansą na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na miejscowy rynek. Serdecznie zapraszamy do wygodnego życia na pojezierzu Kaszubskim, w mieście Kościerzyna, w miejscu które posiada bogate walory naturalne.

Szczegółowe informacje znajdziesz na www.mieszkania.repinski.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.