Łubiana. Poszukiwania zakończone. 40-latka powróciła do domu

środa, 18 kwietnia 2018 r., 09:08
fot. archiwum

We wtorkowy wieczór przerwano poszukiwania 40-letniej mieszkanki Łubiany, która w poniedziałkowy poranek wyszła z domu i od tej pory nie skontaktowała się z najbliższymi. Kobieta wróciła do swojego miejsca zamieszkania.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, we wtorek około godziny 19.30 zaginiona 40-letnia mieszkanka Łubiany powróciła do domu. Jest cała i zdrowa.

Przypomnijmy, że funkcjonariusze wszczęli poszukiwania po tym, jak zaginięcie kobiety zgłosiła jej rodzina. 40-latka w poniedziałek rano wyszła z domu i przez kolejną dobę nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie skontaktowała się z rodziną lub znajomymi.

W ramach podjętych działań policjanci między innymi sprawdzili kontakty zaginionej, miejsca, w których mogła przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.