Policja szuka 40-letniej mieszkanki Łubiany

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 11:47

Kościerscy policjanci poszukują 40-letniej mieszkanki Łubiany. Kobieta wyszła z domy w poniedziałek i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli widziałeś tę kobietę, zgłoś to na policję!

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, dotychczas funkcjonariusze sprawdzili kontakty zaginionej, miejsca, w których mogła przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionej.

Rysopis zaginionej:
Wiek - z wyglądu 35-36 lat, ok. 180 cm wzrostu, waga około 55 kg, szczupła budowa ciała, włosy do ramion kol. ciemny blond. W chwili zaginięcia była ubrana w niebieskie spodnie, szarą kurtkę w kratę, brązowe buty.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, lub widziały kobietę po godz. 9. dnia 16 kwietnia br. proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie pod nr tel. 58-680-32-22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

AL
info. KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.