Kompletnie pijany jechał motorowerem - zareagował inny uczestnik ruchu

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 09:34
fot. archiwum

Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańca Kościerzyny, z ruchu wyeliminowano kolejnego nietrzeźwego kierującego. 33-latek kierował motorowerem, a alkomat w jego przypadku wskazał aż 2,5 promila alkoholu!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17.30 na ulicy Drogowców w Kościerzynie.

- Jeden z mieszkańców Kościerzyny zauważył jadącego motorowerem mężczyznę, którego zachowanie wskazywało na to, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Zatrzymał go. Wyczuł woń alkoholu, więc powiadomił nas - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Na miejsce wysłano funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy poddali kierującego badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 33-letni motorowerzysta wydmuchał 2,5 promila alkoholu - dodaje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.