Wiemy, kto wystąpi na Przebojowej Majówce w Stężycy

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r., 10:10
fot. archiwum

Kordian, Classic, Defis, Piekni i Młodzi, Milano, Łobuzy, Basta, Playboys, M-Power, Andre, Eratox, Jagoda, Mejk, Soleo, News, Markus P, Bayera, Exaited, Shantel oraz Lider Dance zagrają podczas tegorocznej Przebojowej Majówki w Stężycy. Jedna z największych imprez regionu odbędzie się w sobotę, 26 maja.

O Stężycy z pewnością możemy już mówić jak o kaszubskiej stolicy disco polo. Na gminnym amfiteatrze już od trzech lat organizowana jest Przebojowa Majówka - impreza, która rokrocznie przyciąga dziesiątki tysięcy fanów muzyki discopolowej z całego kraju i województwa.

Występowały tam już największe gwiazdy tego gatunku, takie jak Weekend, Boys, Mig, Czadoman, Andre, Basta czy też Top One. W ubiegłym roku stężycki amfiteatr gościł nawet legendarną formację Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele.

Tegoroczna, czwarta edycja Przebojowej Majówki w Stężycy, odbędzie się w sobotę, 26 maja. A na scenie zobaczymy takie zespoły, jak: Kordian, Classic, Defis, Piekni i Młodzi, Milano, Łobuzy, Basta, Playboys, M-Power, Andre, Eratox, Jagoda, Mejk, Soleo, News, Markus P, Bayera, Exaited, Shantel, Lider Dance.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.