Osowo. Golfem uderzyła w wóz strażacki - była pijana

niedziela, 15 kwietnia 2018 r., 21:19
fot. archiwum

Do niecodziennego zdarzenia doszło w niedzielę w Osowie (gm. Karsin). Kierująca VW Golfem kobieta uderzyła w wóz strażacki OSP Karsin. Jak wykazało badanie alkomatem, 35-latka znajdowała się pod wpływem alkoholu. Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło w Osowie na drodze niepublicznej, podczas akcji gaśniczej.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca VW Golfem II 35-letnia kobieta najechała na tył zaparkowanego prawidłowo wozu bojowego OSP Karsin. Jak wykazało badanie alkomatem, kierująca golfem znajdowała się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierujący wozem strażackim, 25-latek był trzeźwy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.