Jubileuszowe Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu za nami

niedziela, 15 kwietnia 2018 r., 16:00
fot. AL

Ponad 200 wystawców z sadzonkami kwiatów, krzewów ozdobnych, drzewek owocowych, meblami i ozdobami ogrodowymi, konferencje pszczelarska, kilkanaście tysięcy zwiedzających, wesołe miasteczko i występy artystyczne - tak w wielkim skrócie można podsumować jubileuszowe, X Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie, które w sobotę i niedzielę odbyły się w Lubaniu.

Ta cykliczna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Swoje stoiska w Lubaniu prezentowali nie tylko pracownicy firm ogrodniczych, ale również przedstawiciele różnych instytucji, które wspierają i oferują pomoc rolnikom.

Przez dwa weekendowe dni Lubań był więc rajem dla wielbicieli kwiatów i osób urządzających ogród. Kilkaset firm z całego regionu oprócz różnorodnych kwiatów, nasion oraz krzewów sprzedawało meble ogrodowe, czy rzeźby. Bogata oferta wystawców przyciągnęła do Lubania kilkanaście tysięcy osób. W niedzielę z kolei dodatkowo odbyła się także konferencja pszczelarska.

Zwiedzającym czas umilał występ zespołu 4 Takty. Dla najmłodszych czekało zaś wesołe miasteczko.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.