Kościerzyna. Rowerem potrącił siedmiolatkę

wtorek, 10 kwietnia 2018 r., 09:50
fot. archiwum

Siedmioletnia dziewczynka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala po tym, jak idącą deptakiem zahaczył o nią rowerzysta. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w Kościerzynie.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek około godziny 18.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 18-latek zahaczył idącą wraz z rodzicami deptakiem siedmioletnią dziewczynkę. W wyniku zderzenia zarówno rowerzysta, jak i piesza przewrócili się. Siedmiolatka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Kierujący rowerem był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.