Marihuana i amfetamina w mieszkaniu 27-latka

czwartek, 5 kwietnia 2018 r., 09:41
fot. archiwum

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego, u którego w mieszkaniu zabezpieczono środku odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Do zatrzymania doszło we wtorkowy wieczór.

Kryminalni z zespołu narkotykowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w ramach prowadzonych działań, zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

- We wtorek, 3 kwietnia około godz. 21.30 policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 27-latek przechowuje narkotyki. Wiedza kryminalnych potwierdziła się - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono narkotyki - marihuanę i amfetaminę. 27-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków - dodaje.

Za tego typu przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.