Policyjni krwiodawcy z wielkanocnym zajączkiem w domu dziecka

środa, 4 kwietnia 2018 r., 10:28
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Nie tylko pomagają, oddając krew, ale przygotowali też wielkanocne upominki dla podopiecznych domu dziecka. Mowa o członkach policyjnego klubu HDK, którzy w Wielką Sobotę przekazali 40 paczek dzieciom.

W Wielką Sobotę funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie przekazali świąteczne paczki dzieciom - małym podopiecznym Domu Dziecka na terenie naszego miasta.

- Kościerscy policjanci i pracownicy naszej komendy należący do Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża po raz pierwszy organizowali świąteczne paczki na Wielkanoc dla dzieci z kościerskiego Domu Dziecka. Razem z firmą Iglotex - głównym darczyńcą niespodzianek dla dzieci - przygotowano 40 paczek. Czekolady, które znalazły się w paczkach, oddali policjanci - honorowi dawcy krwi - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

W spotkaniu przekazania świątecznych paczek uczestniczyła Jadwiga Zwara, prezes Zarządu Rejonowego PCK w Kościerzynie.

Dodajmy, że to już druga taka akcja policyjnych krwiodawców. W grudniu wcielili się w św. Mikołaja i przekazali 40 paczek małym pacjentom kościerskiego szpitala.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.