Kalisz. BMW rozbiło się na drzewie - dwie osoby nie żyją

niedziela, 1 kwietnia 2018 r., 19:12
fot. internet/OSP Raduń

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielne popołudnie w Kaliszu (gm. Dziemiany). BMW rozbiło się tam na drzewie. Dwie osoby poniosły śmierć. Pasażer zginął na miejscu. Kierowca zmarł w szpitalu. Dwie w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w wielkanocną niedzielę na drodze wojewódzkiej nr W235 w miejscowości Kalisz. Jak informuje policja, kierujący BMW na łuku drogi w lewo wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Dwie osoby - kierowca i pasażer - (mieszkańcy powiatu chojnickiego) - ponieśli śmierć. 34-letni pasażer zginął na miejscu. 32-letni kierowca zmarł w szpitalu. Dwie kolejne osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.