Nadaj swojemu wnętrzu styl - Ika-Kolor Salon Aranżacji i Dekoracji

wtorek, 3 kwietnia 2018 r., 10:00
fot. internet/barlinek.com.pl/ika-kolor.com.pl

Olbrzymi wybór podłóg drewnianych, paneli podłogowych, drzwi, szeroka gama sztukaterii, stylowe wykładziny i tapety - te i wiele innych produktów w przystępnych cenach znajdziesz w Salonie Sprzedaży Ika-Kolor w Kościerzynie. Firma oferuje największy wybór podłóg w całej Polsce Północnej. Wszystkie sprawdzonych, renomowanych marek w bardzo korzystnych cenach.

Salon Sprzedaży Ika-Kolor w Kościerzynie to firma z wieloletnią tradycją. Oferuje szeroką gamę produktów, które nadadzą Twoim wnętrzom unikalny charatker i styl.

W Ika-Kolor znajdziesz szeroki wybór drzwi renomowanych marek, nowoczesnych i stylowych wykładzin i tapet, jak i całą gamę sztukaterii, która będzie idealnym dopełnieniem aranżacji Twojego mieszkania. Asortyment sklepu regularnie poszerzany jest o kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w dekoracji wnętrz.

Jednym z najważniejszych elementów w mieszkaniu i domu jest podłoga. To, z jakich materiałów, ją wykonamy ma ogromne znacznie, gdyż ma służyć nam lata. Sprawdzonym i ponadczasowym rozwiązaniem jest drewno. Podłoga drewniana, przy odpowiedniej konserwacji, będzie służyła nam kilkadziesiąt lat. Drewniany parkiet sprawdzi się świetnie zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, jak i tych o bardziej nowoczesnym charakterze.

W salonie Ika-Kolor znajdziemy olbrzymi wybór podłóg drewnianych najlepszych producentów. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej dopasujemy je do każdego wnętrza. W mieszkaniu urządzonym na styl skandynawski sprawdzą się rozwiązania takie jak dąb wellington w odcieniu pięknej szarości marki Balterio. Miłośnikom bardziej klasycznych wnętrz odpowiadać będą produkty marek Meister lub Quick-Step.

Uwaga! Warto zaopatrzyć się w drewno na parkiet już teraz, gdyż rabaty w Ika-Kolor sięgają nawet 25 proc.! (rabat dotyczy podłóg Barlinek)

Pełna oferta dostępna na stronie ika-kolor.com.pl.

W doborze odpowiedniego materiału pomogą specjaliści z Ika-Kolor, którzy służą radą i fachowym wsparciem przy wyborze najlepszych dla danego klienta produktów, uwzględniając przy tym indywidualne rabaty.

Salon Sprzedaży Ika-Kolor
ul. Dworcowa 10
83-400 Kościerzyna

Ika-Kolor Gdańsk
Al. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk

ika-kolor@ika-kolor.com.pl
www.ika-kolor.com.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.