Uczniowie z Osowa zasiedli do wspólnego śniadania wielkanocnego

sobota, 31 marca 2018 r., 10:41
fot. nadesłane/Szkoła Podstawowa w Osowie

Już w środę do Szkoły Podstawowej w Osowie zawitała atmosfera świąt Wielkiej Nocy. Tuż przed rozpoczęciem świątecznej przerwy, uczniowie tamtejszej placówki wraz z nauczycielami zasiedli do wspólnego, wielkanocnego śniadania.

W ostatni dzień nauki przed przerwą wiosenną uczniowie, przedszkolaki i nauczyciele spotkali się przy wspólnym stole, na którym czołowe miejsce zajmowały baby wielkanocne. Nie zabrakło też potraw z jajek i kolorowych kanapek, które dzieci przygotowały wspólnie z wychowawcami. Były też życzenia dla wszystkich uczniów i rodziców złożone przez dyrektor Sylwię Gruchała - Więsierską i księdza proboszcza.

Po degustacji dzieci szukały koszyków ze słodyczami.

- Tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym roku mogliśmy liczyć na darczyńców, którzy sprawili że koszyczki były pełne. Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia serdecznie dziękujemy - podsumowuje społeczność Szkoły Podstawowej w Osowie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.