Sukces kościerskich łuczników na Mistrzostwach Polski

środa, 28 marca 2018 r., 11:44
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Trzy medale, w tym dwa srebrne i brąz na Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie łącznie wywalczyła drużyna Szansa Start Gdańsk. W wicemistrzowskim składzie znalazł się między innymi Leszek Słomiński, pracownik w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie.

W miniony weekend w Kielcach odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych. W zawodach startowało ponad 10 drużyn z całego kraju. Kościerzynę reprezentował m.in. pracownik Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie Leszek Słomiński, który startował w kategorii drużynowej wraz z zawodnikami powiatu kościerskiego.

Zawodnicy startowali w konkurencji strzelania z łuku z odległości 18 m do tarczy trzystrzałowej i zdobyli wicemistrzostwo Polski w drużynie.

Srebro to ogromny sukces, który otworzy zawodnikom drogę do kadry narodowej, tym samym dając im możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej podczas mistrzostw świata i olimpiady.

oprac. AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.