Wielkanoc pełna przygód! Daj się ponieść rodzinnej zabawie

poniedziałek, 26 marca 2018 r., 09:42
fot. nadesłane

Jak spędzić tegoroczne Święta Wielkanocne? Odpowiedź jest bardzo prosta - w rodzinnym gronie! Jednak przesiadywanie przed stołem i zajadanie się różnymi smakołykami przez cały dzień dawno wyszło z mody. Rodzinny czas zdecydowanie korzystniej będzie spędzić na ulubionych aktywnościach.

Oto kilka naszych propozycji, które mieszczą się w jednym budynku:

Aquapark Reda

Biały królik goni szaraka, a wszystkiemu przygląda się ciekawska ryba o złotym ubarwieniu. Taki widok przywita wszystkich, odwiedzających Aquapark Reda. Park wodny to zdecydowanie największa część obiektu. Za sprawą rekinów, które pływają w gigantycznym akwarium szybko stał się popularnym miejscem spędzania wolnego czasu. Różnorodne atrakcje zaspokajają przeróżne potrzeby amatorów wodnych wrażeń. Najmłodsi wybierają pontonowe ślizgawki, nieco starsi - symulator morskiej fali i ekstremalną zjeżdżalnię, a rodzice najchętniej relaksują się w wulkanicznym jacuzzi.

Saunarium

Jest też strefa tylko dla dorosłych - ekskluzywne saunarium, gdzie o każdej pełnej godzinie saunamistrz zaprasza na niezwykłe show z wykorzystaniem ręczników i różnorodnych wariacji zapachowych. Miłośnicy saunowania mają do dyspozycji dwie łaźnie prawo oraz aż pięć saun suchych, w tym jedną z panelami solnymi. Ponadto nie brakuje też pryszniców wrażeń, groty do nacierania się lodem, głębokiej bani z chłodną wodą oraz wypoczywalni z akwarium.

Papugarnia

Egzotyczny świat ptaków zafascynuje, dlatego wielkanocna lekcja przyrody będzie niezapomnianym przeżyciem, zwłaszcza gdy znajdziemy się w otoczeniu kilkudziesięciu pięknych papug. Papugarnia to niezwykłe miejsce, bo tamtejsze ptaki są skore do rozmów, przytulania się oraz pozowania do wspólnych zdjęć. Można je karmić i głaskać, a dzięki pracownikom tej strefy - poznać ciekawostki ze życia tych miłych stworzeń.

Kino 7D

Intensywne przeżycia zapewni seans w nowo otwartym kinie 7D. Wygodne fotele zapewnią całej rodzinie wyprawę do kinowego świata przygód rodem z horroru, filmu przyrodniczego czy dziecięcej animacji. Doznania będą nieporównywalnie większe, bo w czasie seansu fotele ruszają się w różnych kierunkach oraz pojawić się może wiatr, woda, bańki mydlane, dym, dotyk, a nawet błyskawice.

Rodzinny obiad

Częścią tropikalnego kompleksu jest bogate zaplecze gastronomiczne, które może stanowić doskonałą opcję na zwieńczenie aktywnego dnia. Do wyboru jest restauracja orientalna z sushi, kawiarnia z lodami oraz nowo otwarta restauracja z kuchnią polską w morskim klimacie. Każdy znajdzie coś dla siebie, aby smacznym posiłkiem zakończyć udany, rodzinny dzień w Redzie.

Aquapark Reda
ul. Morska 5
aquaparkreda.pl
Godziny otwarcia:
Niedziela - czwartek: 9-22
Piątek - sobota: 9-23

Aqua Spa & Saunarium Reda
Poniedziałek - czwartek: 14 - 22
Piątek: 14 - 23
Sobota: 10 - 23
Niedziela: 10 - 22

Odwiedź stronę aquaparku na facebooku - www.facebook.com/AquaparkReda

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.