Wielki Klincz. 22-latek zatrzymany z marihuaną

piątek, 23 marca 2018 r., 09:40
fot. archiwum

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi, którego w minioną środę w Wielkim Klinczu zatrzymali kościerscy policjanci. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę.

Do zatrzymania doszło w środę, 21 marca około godziny 19.

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego podczas patrolu miejscowości Wielki Klincz zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy stali na parkingu i dziwnie się zachowywali - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić i podczas kontroli okazało się, że jeden z mężczyzn, 22-latek posiadał przy sobie zawiniątko z suszem roślinnym. Mundurowi sprawdzili, że to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 23-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty - dodaje.


Za posiadanie narkotyków 22-latkowi grozi kara pozbawienia wolności nawet do trzech lat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.