Stara Kiszewa. Odholowali mu samochód, bo nie miał uprawnień do kierowania

czwartek, 22 marca 2018 r., 10:23
fot. archiwum

Mandatem karnym i odholowaniem samochodu zakończyła się przejażdżka dla 29-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Mężczyzna prowadził pojazd, mimo iż nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do zatrzymania doszło w rejonie gminy Stara Kiszewa. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli mercedesa, za kierownicą którego siedział 29-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Okazało się, że mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania.

- 29-latek został ukarany mandatem karnym. Policjanci zadecydowali też o administracyjnym odholowaniu jego pojazdu - dodaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.