Kościerzyna. Potrącenie na ul. Strzeleckiej - policjanci ustalili kierującą samochodem

środa, 21 marca 2018 r., 10:02
fot. archiwum

Funkcjonariusze ustalili dane kierującej pojazdem, która miała potrącić przed tygodniem 22-letnią kobietę na ulicy Strzeleckiej w Kościerzynie. W związku z rozbieżnymi relacjami obu uczestniczek zajścia, policjanci apelują do świadków zdarzenia o zgłaszanie się na komendę.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w środę, 14 marca tuż po godzinie 15. na ulicy Strzeleckiej w Kościerzynie. Z relacji potrąconej 22-latki wynikało, że idącą chodnikiem potrącił ją wyjeżdżający z posesji firmy samochód. Za jego kierownicą miała siedzieć kobieta. Po zdarzeniu nie zatrzymała się, odjechała.

- Policjanci ustalili kierującą renault. Okazała się nią 45-letnia kobieta. Została przesłuchana. Jej relacja jest odmienna od tej przedstawionej przez 22-letnią pieszą - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

W związku z tym policjanci apelują do osób, które były świadkiem zajścia bądź posiadają informację w tym zakresie, by zgłaszały się na Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.