Koło emerytów i rencistów z Wiela uczciło Dzień Kobiet

wtorek, 20 marca 2018 r., 09:40
fot. nadesłane

Dzień Kobiet to w planach rocznych spotkań Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów koła Wiela jedno z najmilszych spotkań. Dlatego też rokrocznie 8 marca członkowie tamtejszego koła spędzają w wyjątkowy sposób.

8 marca w Domu Kultury w Wielu odbyło się spotkanie członków i sympatyków wielewskiego koła emerytów i rencistów z okazji święta pań - Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście, w tym wójt gminy Roman Brunke, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Józef Modrzejewski, sołtys wsi Wiele Barbara Synak.

Zebranych członków, jak i sympatyków koła oraz gości przywitał przewodniczący koła Ryszard Szumigaj składając najserdeczniejsze życzenia dla przybyłych na spotkanie pań. Zaproszeni goście oprócz miłych życzeń dla pań przekazali naręcze tulipanów i laurki. Była też lampka szampana i tradycyjne "sto Lat" w wykonaniu panów. Miłym akcentem spotkania było uhonorowanie dyplomem uznania i podziękowania dla byłego członka zarządu koła Apolonii Leszczyńskiej.

- Spotkanie przebiegało w miłej pełnej życzliwości atmosferze. Poczęstunek wsparty kawą i dobrym ciastem dopełniał radosne chwile spotkania. Każda z uczestniczek spotkania otrzymała kwiatek i czekoladę. Spotkanie pozwoliło miło spędzić te kilka chwil, pogawędzić, podowcipkować, dało radość i możliwość spotkania ludzi jesieni życia. Sądzimy, że zostanie pozytywnie zapamiętane - podsumowuje Ryszard Szumigaj, szef wielewskiego koła PZERiI.

oprac. AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.