Kościerzyna. Wylegitymowali 28-latka. Mężczyzna spędzi najbliższe lata w więzieniu

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 10:01
fot. AL

W niedzielne popołudnie kościerscy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kościerzyny. Mężczyzna był poszukiwany, bo unikał stawiennictwa w areszcie. W więzieniu spędzi niemal cztery lata.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, w niedzielę około godziny 17.30 na ulicy Sikorskiego w Kościerzynie funkcjonariusze wylegitymowali 28-letniego mieszkańca Kościerzyny. Po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach okazało się, że mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze trzech lat i dziesięciu miesięcy.

28-latek został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. W poniedziałek zostanie przetransportowany do aresztu w Starogardzie Gdańskim.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.