Wiktoria Kolczyk Mistrzynią Polski kick-lightu

niedziela, 18 marca 2018 r., 15:28
fot. nadesłane

Podczas ubiegłoweekendowych Mistrzostw Polski w Kickboxingu w Kartuzach zawodniczka Klubu KS Champion Kościerzyna Wiktoria Kolczyk sięgnęła po tytuł mistrzostowski w kategorii kick-light jubiorów. Główne trofeum wziosła po czterech zaciętych walkach.

Wiktoria Kolczyk ponownie pokazała na co ją stać. Podczas odbywających się w miniony weekend Mistrzostwach Polski w Kartuzach wywalczyła złoty medal w kategorii kick-light juniorów.

- Po czterech zaciętych walkach Wiktoria Kolczyk zdobyła ponownie tytuł Mistrzyni Polski kick-lightu. Takiej walki, jak jej finał, widzowie nie mieli okazji oglądać już dawno. Przeciwniczka Wiktorii była na wysokim poziomie. Trzy rundy po dwie minuty mijały pod znakiem ciągłej wymiany ciosów. Obie zawodniczki zakończyły walkę z krwawiącymi nosami. Czego się jednak nie robi dla sportu, adrenaliny i wygranej - ocenia przedstawiciel KS Champion Kościerzyna.

Dodajmy, że pierwsza runda zakończyła się poddaniem, druga i trzeci przewagą techniczną, zaś czwarta jednogłośną decyzją sędziów 3-0.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.