Tłumnie na jubileuszowej Giełdzie Mam w Kartuzach

sobota, 17 marca 2018 r., 11:17
fot. MD-Z

W sobotnie przedpołudnie w gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbyła się Wiosenna Giełda Mam. Była to wyjątkowa edycja, bo jubileuszowa. Giełdę zorganizowano tam już po raz dziesiąty. Na kupujących czekało prawie sto stanowisk.

Wiosenna odsłona giełdy w kartuskiej Jedynce cieszyła się bardzo dużą popularnością zarówno pośród kupujących, jak i sprzedających. Ci drudzy zajęli niemal wszystkie z 96 przygotowanych stanowisk. Stoiska uginały się pod ciężarem ubranek, książeczek, zabawek i akcesoriów dziecięcych.

Marcowa giełda, była jubileuszową, już dziesiątą edycją imprezy. Pierwsza odbyła się w grudniu 2015 roku.

- Gdy organizowałam pierwszą giełdę nie spodziewałam się, że inicjatywa zostanie tak dobrze przyjęta. Przygotowanie całej akcji niesie z sobą sporo pracy, jednak wszystko wynagradza zadowolenie uczestników. Cieszę się, gdy widzę, ile osób odwiedza tę imprezę i jaką ma popularność wśród sprzedających i kupujących - podkreśla Joanna Stoltmann, inicjatorka giełdy.

Opłata za stoiska została przeznaczona na cele Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Kolejną, letnią Giełdę Mam zaplanowano na 16 czerwca. Zapisy ruszą dwa tygodnie wcześniej, o dokładnej dacie poinformujemy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.