Paradise z Mistrzostwem Polski za choreografię "Charlie Chaplin"

piątek, 16 marca 2018 r., 13:24
fot. nadesłane/Iwona Laska

Przez dwa dni trwały taneczne zmagania, podczas których wyłoniono mistrzów Polski Disco Dance, Disco Freestyle i Disco Show. Po Mistrzostwo Polski za choreografię "Charlie Chaplin" sięgnął karsiński zespół Paradise. To jednak nie jedyne sukcesy grupy podczas zawodów.

Tegoroczne Krajowe Mistrzostwa Polski Disco Dance, Disco Freestyle, Disco Show odbyły się w Warszawie. Zmagania taneczne trwały przez dwa dni. Mistrzostwa Polski były jednocześnie eliminacjami na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata.

W rozgrywkach o miano najlepszych tancerzy disco dance, disco freestyle i disco show w Polsce powalczyło 32 kluby z 25 polskich miast, wśród nich także grupa taneczna Paradise Karsin, której tancerze sześciokrotnie stawali na podium, zdobywając łącznie siedem medali, w tym złoto, pięć srebrnych i brązowy medal.

Osiągnięcia zespołu Paradise:
Mistrzostwo Polski w kategorii tanecznej formacje disco show juniorzy za choreografię; "Charlie Chaplin".
Wicemistrzostwo Polski w kategorii tanecznej formacje disco show dzieci za choreografię; " Minionki ".
Wicemistrzostwo Polski w kategorii tanecznej mini formacje disco show dzieci za choreografię: " Toys".
Wicemistrzostwo Polski w kategorii tanecznej formacje disco show seniorzy za choreografię: "Cyrk".
Wicemistrzostwo Polskiw kategorii tanecznej mini formacje disco show seniorzy za choreografię: "Burlesque".
I Wicemistrzostwo Polski w kategorii tanecznej mini formacje disco show juniorzy za choreografię; "Mimy".

- Tegoroczne Mistrzostwa Polski to wysoki poziom organizacyjny, wspaniałe choreografie. Dziękujemy organizatorom za niepowtarzalną atmosferę którą stworzyli, za setki emocji które mogliśmy przeżyć i za cudowną, profesjonalną współpracę na każdym polu - podkreśla Iwona Laska

- Gratulację dla wszystkich tancerzy grupy Paradise Karsin za wspaniałe wyniki i ciężką pracę, która jak widać przynosi znakomite efekty. Pasja to zwycięstwo - podsumowuje.

Organizatorami Mistrzostw Polski byli: Polska Federacja Tańca, Polski Związek Tańca Freestyle, DeLord Wciąga, Loocas Dance Center, IDO, ROOTS, Ministerstwo Sportu i Turystyki-Pan Minister Witold Bańka.

oprac. AL
info. Iwona Laska/Paradise

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.