Kościerzyna. Potrąciła 22-latkę i uciekła

czwartek, 15 marca 2018 r., 09:59
fot. AL

Trwa poszukiwanie kierującej pojazdem, która w środowe popołudnie na ulicy Strzeleckiej wyjeżdżając z posesji potrąciła 22-letnią kobietę, a następnie odjechała. Policjanci apelują do kobiety, by sama zgłosiła się na komendę. Ustalenie jej personaliów jest tylko kwestią czasu.

Do zdarzenia doszło w środę tuż po godzinie 15. na ulicy Strzeleckiej w Kościerzynie.

- Idącą chodnikiem 22-letnią kobietę potrącił wyjeżdżający z posesji firmy samochód, za jego kierownicą najpewniej siedziała kobieta. Nie zatrzymała się. Odjechała z miejsca zdarzenia - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Policjanci apelują do kierującej pojazdem, aby sama zgłosiła się na komendę.

- Jeśli nie, to i tak w niedługim czasie ustalimy jaki był to samochód i kto nim kierował. Zabezpieczono bowiem monitoring oraz przesłuchano świadków - dodaje asp. Piotr Kwidziński.

Do sprawy wrócimy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.