Dzień Kobiet w Domu Kultury w Wielu

wtorek, 13 marca 2018 r., 13:54
fot. nadesłane/Dom Kultury w Wielu

11 marca z okazji Dnia Kobiet w wielewskim Domu Kultury odbyła się premiera sztuki teatralnej pt. "Poseł czy kominiarz" w wykonaniu Teatru Amatorskiego z Wiela. Wydarzenie obejrzało ponad 200 widzów.

Po zakończeniu sztuki na uczestników imprezy czekał poczęstunek, zaś dla wszystkich pań przygotowana została dodatkowo słodka niespodzianka i loteria fantowa z nagrodami, które sfinansowane zostały przez wójta gminy Karsin.

Opiekę artystyczną nad sztuką teatralną sprawowała Małgorzata Stobbe. W role bohaterów komedii wcielili się: Piotr Pryba, Hania Kalinowska, Małgosia Knapik, Marcin Krut, Kamil Sałata, Grzegorz Schramke, Tadeusz Nowacki i Zbigniew Czapiewski.

Sztuka zostanie ponownie wystawiona w Domu Kultury w Wielu podczas weekendu majowego.

Justyna Piekarska/Dyrektor Domu Kultury w Wielu​

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.