Już w sobotę Wiosenna Giełda Mam w Kartuzach

wtorek, 13 marca 2018 r., 13:18
fot. archiwum/MD-Z

Już w sobotę, 17 marca odbędzie się kolejna, wiosenna edycja Giełdy Mam w Kartuzach. Już po raz dziesiąty w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 pojawią się rodzice w roli kupujących i sprzedających. To doskonała okazja, by przed nadchodzącymi świętami wielkanocnymi zrobić wiosenne porządki i pozbyć się rzeczy, które dzieciom są już zbędne i zaopatrzyć się w ubranka i akcesoria na kolejny sezon.

Nadchodząca wiosna to doskonała okazja, by zrobić porządki w szafach. Warto przejrzeć ciuszki swoich dzieci na kolejny sezon, spakować te, z których już wyrosły, zabawki, którymi się już nie bawią i zabrać wszystko w sobotę na Giełdę Mam. Udział w tej akcji pozwoli nie tylko na zrobienie miejsc w szafach, ale też może nieco podreperować domowy budżet.

Giełda odbędzie się w Kartuzach już po raz dziesiąty. Inicjatywa ta wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki. Cieszą się sporą popularnością, zarówno wśród sprzedających jak i kupujących. Wydarzenie daje możliwość nie tylko wymiany i sprzedaży ubranek bądź akcesoriów dziecięcych, ale też nabycia ich w przystępnych cenach od innych mam.

Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie wciąż mogą zgłosić chęć swojego udziału. Można to uczynić wysyłając zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. Stoiska można rezerwować do piątku, 16 marca do godz. 12.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Giełda potrwa do godz. 12.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.