Pędzili przez teren zabudowany - stracili prawo jazdy

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:14
fot. archiwum

26-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego i 30-latek z województwa zachodniopomorskiego stracili w miniony weekend prawa jazdy. Obaj pędzili przez teren zabudowany, przekraczając dozwoloną prędkość odpowiednio 61 i 51,5 km/h.

Do pierwszego z zatrzymań doszło w sobotnie południe w Lubieszynie. Kierujący mazdą 26-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego jechał z prędkością 111 km/h, tym samym przekraczając dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 61 km/h.

Z kolei dla kierującego fordem 30-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego policyjny radar wskazał prędkość 101,5 km/h. 30-latek zatrzymany został w niedzielę około godziny 18. w Zamku Kiszewskim.

Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.