Zamów Meble: łóżko dwuosobowe do każdej sypialni

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:11
fot. nadesłane

Łóżko to niewątpliwie najważniejszy element w każdej sypialni, jeżeli nawet nie w całym domu. Bardzo ważne w życiu człowieka jest to, żeby zdrowo i wygodnie spał. Wyspany jest bardziej pogodny i efektywniejszy w czasie każdej pracy. Dlatego też przy okazji remontu sypialni, wymiany mebli czy wprowadzania się do nowego miejsca, warto w swoim budżecie uwzględnić zakup porządnego miejsca do spania.

Łóżko dwuosobowe

Przeważnie występuje w wymiarach 140x200, 160x200 lub 180x200 centymetrów. W takich wymiarach produkowane są również kołdry oraz pościele. Mniej standardowy wymiar, ale również spotykany w wielu sklepach to 200x200 centymetrów. Również dla ludzi bardzo wysokich znalezienie większego łóżka nie będzie wielkim problemem, bo produkowane są także w rozmiarze 200x220 centymetrów. Po wyborze odpowiedniego rozmiaru łóżka, przychodzi czas na decyzję z jakiego materiału będzie wykonana rama. Do wyboru są ramy drewniane, metalowe lub tapicerowane.

Kanapy rozkładane

Dla osób, które nie mają w domu tyle przestrzeni na wielkie dwuosobowe łóżko najczęściej muszą zadowolić się dwuosobową rozkładaną kanapą. Jest nieco mniej wygodna, ale bardziej praktyczna, ponieważ po złożeniu może pełnić funkcję sofy. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku niewielkiego mieszkania, w którym wszystkie pokoje pełnią wiele funkcji na raz. Co więcej, kupienie kanapy wcale nie oznacza, że pokój będzie wyglądał gorzej. Istnieje wiele modeli, wzorów i kolorów tapicerek i obić, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie zamówić meble online?

Duży wybór łóżek (prawie 100 modeli) znajdą Państwo w internetowym sklepie Zamów Meble.

Szczególnie godne polecenia jest łóżko ALEA o wymiarach 140 x 200 cm, wykonane z litego drewna z sosny. Do każdego łóżka zamówionego w sklepie zamowmeble.pl dodawany jest stelaż oraz materac w cenie! Co więcej sklep oferuje bezpłatną dostawę na terenie całej Polski - nie musimy się martwić o dodatkowe koszta. Do łóżka ALEA można dokupić szufladę oraz szafkę nocną. Składając zamówienie w sklepie Zamów Meble umeblujesz cały dom nie ruszając się z domu. Jeśli masz pytania zadzwoń na infolinię: 609 619 883 - uzyskasz tam odpowiedzi na wszelkie pytania.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.