Audi rozbiło się na drzewie - trzech 18-latków w szpitalu

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 09:47
fot. archiwum

W niedzielny wieczór służby interweniowały w Sycowej Hucie, gdzie Audi A4 rozbiło się na drzewie. Wskutek zdarzenia do szpitala trafili trzej 18-latkowie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 18. w Sycowej Hucie.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Audi A4 18-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący oraz dwóch 18-letnich pasażerów.

Kierującemu audi 18-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.