Dwa wypadki - trzy osoby w szpitalu

czwartek, 8 marca 2018 r., 08:57
fot. archiwum

Do dwóch wypadków doszło w środę na drogach powiatu kościerskiego. W Strudze kierująca audi uderzyło w drzewo, w Kłobuczynie 28-latka kierując oplem wymusiła pierwszeństwo na VW T4. Wskutek tych zdarzeń trzy osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego z wypadków doszło w Strudze (gm. Stara Kiszewa) około godziny 7.40.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca audi 21-letnia kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie kierowany przez nią pojazd bokiem uderzył w drzewo, a następnie wjechał do rowu - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku wypadku zarówno kierująca audi 21-latka, jak i 24-letnia pasażerka zostały przetransportowane do szpitala.

Z kolei około godziny 16.40 służby interweniowały na K20 w miejscowości Kłobuczyno. Tam kierująca oplem 28-latka włączając się do ruchu, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym prawidłowo VW T4, którym kierował 32-latek. Wskutek zdarzenia kierujące busem z urazem nogi trafił do szpitala.

Oba zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.