Głodowo. "Sprytni" włamywacze pozbawili mieszkańców prądu

środa, 7 marca 2018 r., 13:27
fot. AL

Alkohol, tytoń i prąd padły łupem złodziei, którzy włamali się do sklepu w Głodowie. Po zdarzeniu w rejonie miejscowości, w której znajduje się market, mieszkańcy pozbawieni zostali energii elektrycznej. Sprawę wyjaśnia policja.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek około godziny 3.

Jak potwierdza rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, poszukiwani obecnie sprawcy włamali się do sklepu w Głodowie, skąd ukradli między innymi alkohol i tytoń. Wartość skradzionego mienia jest ustalana. Właściciel sklepu ma określić wysokość strat przeprowadzając inwentaryzację.

- Na miejscu zdarzenia zabezpieczono zapis monitoringu oraz liczne ślady. Postępowanie w tej sprawie trwa - dodaje asp. Piotr Kwidziński.

Podczas włamania mieszkańcy sporej części Głodowa pozbawieni zostali energii elektrycznej. Energa nie jest w stanie określić, czy nastąpiło to wskutek awarii czy umyślnego działania włamywaczy.

Do sprawy wrócimy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.