Kościerzyna. 300 gramów amfetaminy i marihuana w mieszkaniu 24-latka

wtorek, 6 marca 2018 r., 10:09
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi, którego kościerscy kryminalni zatrzymali z narkotykami. W jego mieszkaniu zabezpieczono 300 gramów amfetaminy i kilka gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

W poniedziałek policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 24-latek przechowuje narkotyki.

- Wiedza kryminalnych potwierdziła się. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono narkotyki - 300 gramów amfetaminy, kilkanaście gramów marihuany. 24-letni mieszkaniec naszego powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.