Był poszukiwany przez poznański sąd - wpadł w Kościerzynie

poniedziałek, 5 marca 2018 r., 10:38
fot. archiwum

Podczas rutynowej kontroli drogowej policjanci zatrzymali 30-letniego kierującego audi. Jak się okazało, mężczyzna jest poszukiwany przez sąd w Poznaniu do odbycia kary pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło w niedzielę około godziny 14.30 na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali Audi A6, którym kierował 30-letni mężczyzna.

- Podczas sprawdzania w policyjnych rejestrach okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Poznaniu do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze pięciu dni - dodaje asp. Piotr Kwidziński.

Mężczyzna został skazany za popełnienie wykroczenia niezatrzymania się do kontroli drogowej. Został przetransportowany do aresztu śledczego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.