Triathlony 2018 w Chmielnie i na Złotej Górze - zapisz się i sprawdź swoje możliwości

niedziela, 4 marca 2018 r., 08:52
fot. archiwum

Fundacja "Silni ciałem - niezłomni duchem" po raz kolejny zaprasza do udziału w triathlonach na Złotej Górze i w Chmielnie. Pierwszy z nich odbędzie się już w czerwcu, drugi pod koniec lipca. Zapisy już ruszyły. Zgłoś swój udział i sprawdź się.

W triathlonach organizowanych przez Fundację "Silni ciałem - niezłomni duchem" mogą sprawdzić się zarówno początkujący zawodnicy, jak i ci bardziej doświadczeni. Jak podkreślają organizatorzy, dla jednych może być to świetna zabawa, dla drugich porządny trening.

Triathlon MTB na Złotej Górze w tym roku zaplanowano na 10 czerwca. Wyścig odbędzie się na dystansie sprinterskim. Uczestnicy będą musieli pokonać dystans 0,75 km pływania, 20 km na rowerze oraz 5 km biegu. Imprezie towarzyszyć będzie duathlon dla dzieci i dorosłych, czyli połączenie biegania z jazdą na rowerze. Na triathlon można zapisać się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony b4sportonline.pl.

Triathlon Chmielno odbędzie się już po raz czwarty. Zawody odbędą się 28 lipca, nad jeziorem Kłodno. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse 1/8 oraz 1/4. W pierwszym dystansie startujący będą musieli przepłynąć 475 m, następnie 22,5 km pokonać rowerem, a następnie 5,75 km biegiem. Na dystans 1/8 zapisać się można tutaj. Zawodnicy dystansu 1/4 będą musieli w wodzie pokonać dystans 950 m, rowerem 45 km, natomiast biegiem 10,5 km. Na ten dystans zapisać się można tutaj. Wyścigi główne zostaną poprzedzone zawodami dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.