Lipuska Huta. VW Lupo rozbił się na drzewie

piątek, 2 marca 2018 r., 21:58
fot. AL

Mężczyzna trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy wieczór na trasie Lipuska Huta - Kalisz. VW Lupo wypadł tam z drogi i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło około godziny 20. na drodz wojewódzkiej relacji Korne-Dziemiany, na wyjeździe z Lipuskiej Huty. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący VW Lupo z wyjaśnianych obecnie przeczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo, kończąc podróż na przydrożnej łące.

Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Lipusz, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.