Wiemy, kto wystąpi na Open Liniewo Festival

sobota, 3 marca 2018 r., 10:23
fot. archiwum/AL

Zespół After Party będzie gwiazdą tegorocznej edycji Open Liniewo Festival, który odbędzie się w lipcu nad jeziorem Dużym w Orlu. Ponadto na scenie pojawią się także Damian Holecki oraz DJ Kabi i Greg Piskorski.

Open Liniewo Festival odbywa się co dwa lata w scenerii jeziora Dużego w Orlu. W tym roku odbędzie się jego trzecia edycja. Podczas dwóch poprzednich na scenie pojawiły takie zespoły, jak Brathanki i MIG. Podczas tegorocznej imprezy gwiazdą wieczoru będzie After Party znany z takich utworów, jak: "Ona lubi pomarańcze", "Nie daj życiu się", "Bujaj się", "Bananowa Agnieszka", czy "Wakacyjna Love".

Ponadto na scenie pojawią się DJ Kabi i Greg Piskorski, którzy skradli serca liniewskiej publiczności podczas ubiegłorocznego Festynu Sierpniowego oraz Damian Holecki - piosenkarz, kompozytor, autor tekstów i pianista znany z anteny telewizji TVS. Podczas Open Liniewo Festival, który odbędzie się 7 lipca, z pewnością nie zabraknie też i innych atrakcji dla całych rodzin.

W sezonie letnim mieszkańcy gminy Liniewo będą mieli okazję bawić się także w rytm przebojów począwszy od lat 70., a skończywszy na współczesnych muzycznych hitach. Podczas Festynu Sierpniowego wystąpią bowiem aktorzy teatralni z programem "Piosenka jest dobra na wszystko".

Z kolei na gminnych dożynkach w Głodowie (1 września) wystąpi zespół Kwasnica Bavarian Show, który specjalizuje się w muzyce alpejskiej - bawarskiej i tyrolskiej. Zespół gra także muzykę do tańca, a więc przeboje muzyki rozrywkowej, utwory o charakterze big-bandowym, muzykę biesiadną i dixieland.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.