Sylwester w marcu w Koszałkowie z darmowymi zjazdami

wtorek, 27 lutego 2018 r., 11:19
fot. internet/Facebook/CAW Koszałkowo

Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo Wieżyca zaprasza w sobotę na niecodzienną imprezę. Narciarze, snowboardziści i wszyscy pasjonaci sportów zimowych, a także ci, którzy nie byli zadowoleni z ostatniego Sylwestra muszą koniecznie 3 marca odwiedzić koszałkowskie centrum. Odbędzie się tam impreza pod hasłem "Sylwester w marcu". Z tej okazji m.in. przez dwie godziny będzie można zjeżdżać za darmo.

Jeśli ostatni Sylwester zaliczyliście do wyjątkowo nieudanych, już w najbliższą sobotę będzie okazja, by to naprawiać. Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo w Wieżycy organizuje marcową powtórkę Sylwestra.

Impreza rozpocznie się o godz. 20 i potrwa do północy. Organizatorzy zadbali o mnóstwo atrakcji. Narciarze i snowboardziści od godz. 22 do północy będą mogli korzystać ze stoku za darmo. Zjazdy umilać będzie muzyka serwowana przez Dj'ów. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Dj PLK. Od godz. 22 całość transmitowana będzie na żywo na kanale Wyszukany.

Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.