Był poszukiwany listem gończym. 46-latek już w areszcie

wtorek, 27 lutego 2018 r., 10:58
fot. archiwum

W poniedziałkowe przedpołudnie kościerscy kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca Kościerzyny. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, bo unikał stawiennictwa w areszcie. W więzieniu spędzi najbliższy rok.

Do zatrzymania 46-latka doszło w poniedziałek około godziny 10. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, mieszkaniec Kościerzyny miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności. Nie stawiał się jednak na wezwania do aresztu śledczego. Nakaz doprowadzenia do aresztu sąd zamienił więc na list gończy za 46-letnim mężczyzną.

Jeszcze w poniedziałek mieszkaniec Kościerzyny został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.