Seatem staranował ogrodzenie, dom i wylądował na sąsiedniej posesji

piątek, 23 lutego 2018 r., 10:16
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Stracił panowanie nad pojazdem. Wypadł z drogi. Przebił ogrodzenie posesji, uderzył w domu i zatrzymał się na kolejnej działce. 34-letni kierujący seatem był trzeźwy. Nic mu się nie stało. Został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 8. w Kościerzynie-Wybudowanie.

- W zdarzeniu brał udział jeden samochód, który wjechał w ogrodzenie posesji. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie posesji, uderzył w dom i zatrzymał się na kolejnej działce - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia, nałożyli na kierowcę osobówki mandat karny oraz zatrzymali dowód rejestracyjny od uszkodzonego pojazdu. Badanie alkomatem wykazało, że 34-letni kierowca osobówki był trzeźwy. Na szczęście w wyniku zdarzenia nie ucierpiały żadne osoby - dodaje.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas kierowania pojazdem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.